Hostinský
Hostinský

Povolání hostinského není vždy jen "procházkou" po place

Rádi se necháte obskakovat jinými, ale dokáže Vás naštvat, když není něco podle Vašich představ? Čas od času si zajdete na oběd či večeři se svými přáteli, ale pivo, které dostanete, nemá pěnu, číšnice se neusmívá a na vše musíte dlouho čekat? Vyzkoušejte si, jaké by to bylo v jejich kůži. Vyzkoušejte si na jeden den v roli hostinského. Tento člověk má na starosti čepování piva, obsluhu hostů a správný chod celé hospody.

I když se toto povolání jeví jako jednoduché, po několika hodinách budete mluvit zcela jinak. Někdo není spokojen s pivem? Jídlo, které jste zákazníkovi přinesli je studené, a neodpovídá jeho představám? To vše se pokuste vyřešit s úsměvem a mile. Tento zážitek Vás také naučí, jak správně čepovat pivo a jednat se zákazníky, kteří někdy mohou být hodně nepříjemní. Po příjezdu na místo Vás seznámí s chodem dané restaurace a s Vaší budou prací. Vaši kamarádi se mohou na Vás přijet podívat, a to jako běžní zákazníci restaurace. Pokud tedy plánujete vyzkoušet tento zážitek, nezapomeňte si platný průkaz pracovníka v potravinářství, který Vám na požádání vydá Váš ošetřující lékař.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zručnost
70%
dovednosti
79%
pro dospělé
100%
pro muže
100%
pro ženy
77%
štěstí
70%
mrazení
9%
adrenalin
30%
náročné fyzicky
78%
časově náročné
76%
pro seniory
56%

Hanuš Blažej
pro ženy 100%
pro muže 100%
pro dospělé 100%
dovednosti 82%
zručnost 76%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.