Letuška
Letuška

Krásné a zkušené letušky na palubě letadel

Letuška se stará po celou dobu letu o cestující na palubě. Zajišťuje jim nejen občerstvení, ale také bezpečnost v celém prostoru pro pasažéry, pomůže jim při ukládání zavazadel. Při vzletu je letuška povinna informovat cestující o použití záchranných prostředků na palubě. Pokud si cestující není s něčím jistý nebo se jen potřebuje na něco zeptat, vždy by měla být přítomna letuška, která uspokojí jeho dotazy. V případě krizové situace se letuška musí postarat o členy na palubě. Také spolupracuje s ostatními členy posádky letadla.

Letušky musejí umět alespoň jeden světový jazyk plynule a druhý jazyk více než dobře. Velké nároky jsou zde kladeny na zdravotní stav letušky. Odborná a zdravotní způsobilost se prokazuje každé dva roky. Před samotným nástupem do práce musí letuška absolvovat kurz pro práci stevardky v letadle. Takovýto kurz trvá třeba i 6 měsíců a není financován žádnou firmou.

Pokud tedy toužíte zjistit, jaké to je být letuškou, zvolte si tento zážitek, který vás provede všemi základními informacemi o letušce, a následně si budete moci vyzkoušet toto povolání.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
55%
strach
44%
bezmocnost
18%
náročné psychicky
71%
náročné fyzicky
60%
časově náročné
80%
rozhled
58%
pro ženy
100%
pro muže
0%
štěstí
26%
zručnost
59%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.