Průvodčí
Průvodčí

"Jízdenky, prosím" Přichází průvodčí

„Jízdenky prosím!“ Tak tuto větu asi zná každý z nás. Průvodčí, nebo také stevard, má za úkol procházet vlak či jiný dopravní prostředek a kontrolovat platné jízdenky cestujících. Pokud u pasažéra nenajde platnou jízdenku, musí mu vystavit pokutu, kterou cestující musí zaplatit buďto na místě, nebo později na daném úřadě. Jeho povinností je také dbát na celkovou bezpečnost cestujících a dopravního prostředku, dohlíží na celkový pořádek při jízdě. Myslíte si, že toto povolání je jednoduché a bez jakékoliv námahy? Přijďte si toto povolání vyzkoušet na vlastní kůži.

Vyfasujete uniformu a veškeré vybavení, které průvodčí ke svému povolání potřebuje. Svěří Vás do rukou zkušenému průvodčí, které Vás tímto zážitkem provede. Podíváte se do depa, provedete zkoušku před výjezdem, a poté Vám již nic nebrání vydat se na samotné koleje. Pozdravit cestující, poprosit je o jízdenku, zkontrolovat a jít do dalšího kupé. Užijte si toto povolání na plné čáře.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
68%
nadšení
70%
zábavnost
72%
adrenalin
31%
náročné fyzicky
44%
dovednosti
56%
pro dospělé
100%
pro seniory
81%
časově náročné
70%
zručnost
22%
zkušenosti
81%

Darko
nadšení 70%
zábavnost 79%
adrenalin 32%
náročné fyzicky 24%
dovednosti 39%
pro dospělé 100%
pro seniory 88%
vzrušení 80%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.