Skladatel písní
Skladatel písní

Složte si vlastní song v povolání skladatele písní

Skladatelé písní jsou důležitou součástí samotných zpěváků. Díky skladateli vzniká píseň, která se umisťuje na příčkách hudebních hitparád. Každý se nemůže stát skladatelem, k tomuto povolání je důležité mít fantazii a představivost. Skladatel nemusí umět hrát na nějaký hudební nástroj, ale v praxi je to docela časté, nejčastěji se jedná o hru na klavír.

Pokud ale toužíte si toto povolání alespoň na chvilku vyzkoušet, chopte se tohohle zážitku. Vyložte na stůl všechny Vaše nápady, které máte, a s pomocí odborníků je zrealizujte. Nechte si složit pro sebe či pro své blízké song, který bude originální a „ušitý“ na míru. Domluvte si schůzku s opravdovými profesionály a buďte u zrodu nového hitu. Nejdříve se domluvíte na typu písničky. Zda se bude jednat o disco, techno, rock apod. Bude píseň romantická či spíše na dodání pořádné dávky energie? Záleží pouze na Vás. Pokud toužíte i po textu, je možné, abyste si ho nazpívali sami, či požádali o její nazpívání zkušené zpěváky. Odnášet si budete zcela nový a originální song, kde jeho budoucnost bude záležet čistě na Vás.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
radost
71%
štěstí
77%
náročné psychicky
29%
náročné fyzicky
9%
adrenalin
46%
zkušenosti
68%
pro dospělé
100%
pro děti
57%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.