Specialista ozbrojených sil
Specialista ozbrojených sil

Specialista ozbrojených sil to nemá jednoduché

Specialista ozbrojených sil si musí umět poradit se psy, zbraněmi i s trpělivostí. Pokud i Vás zajímá práce s psovody či s policejními zbraněmi, není nic jednoduchého, než se na okamžik stát specialistou ozbrojených sil. Naučíte se správně zacházet se služebním psem stopařem. Seznámíte se s historií těchto psů a vyzkoušíte si samotné stopování, které bude úspěšně zakončeno chycením pachatele. 
 
Druhá část zážitku Vás seznámí se střelnými zbraněmi, jejich vývojem, způsobem používání, zacházení apod. Vystřelíte si na terč a následně, za pomocí instruktora, si vyzkoušíte zbraň také vyčistit. Nevynecháte ani práci policejního zbrojíře, služebního odstřelovače ani maskování v terénu. Čeká na Vás den plný zábavy a nových informací, které jste doposud nevěděli.
 
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
časově náročné
84%
náročné fyzicky
86%
rozhled
88%
dovednosti
75%
vědomosti
72%
pro dospělé
100%
strach
74%
mrazení
76%
adrenalin
83%
relaxace
24%
zručnost
68%

Jozsef
pro dospělé 100%
vědomosti 72%
dovednosti 72%
rozhled 95%
náročné fyzicky 81%
časově náročné 78%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.